Easystone Türkiye Hakkında

Easy Stone Türkiye İnşaat sektörüne,

devrim niteliğinde yeni bir çözüm sunmak ve kaliteli hizmet vermek amacıyla kuruldu. İnşaat belli bir bölgedeki bina ve yapının oluşturulması aşamasıdır. Bunun yanı sıra inşaat her durumda bilinen anlamında bina yapımı anlamına gelmemektedir.  Toplumların bireysel gündelik ihtiyaçlarının yanında yine toplumsal refahını arttıracak birçok tesis ve tesislendirme de inşaat kapsamında yer alır. 

İşte BİZ tamda bu noktada EASY STONE TURKİYE olarak devreye giriyoruz. İç ve dış mekan cephelerini esas alarak benzersiz ürünümüzle gerçek taşın otantik ve doğal görünüşünü projelerinizde yaşatıyoruz.

Vizyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı dokunuşlar ve farklı tasarımlar oluştururarak uzman kadromuzla kaliteli müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Kaliteyi daha uygun maliyetle daha esnek ve kolay kullanımla siz değerli İş Ortaklarımıza sunarak Sektörde güvenilir ve kalıcı sağlam bir yer edinmeyi hedefledik.

Misyonumuz

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz, Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz, Disiplinli, programlı ve şeffaf çalışıyoruz, Her şeyden önemlisi de işimizi severek yapıyoruz.

 

 

Giyimkent Oruç Reis Mah. Mahmutpaşa Cad. No:36/A Atışalanı   Esenler -       İstanbul - TÜRKİYE

 

+90 (212) 568 88 95

 

 

E-Bülten Aboneliği

Aşağıdaki formu kullanarak e-bültenimize kayıt olabilir ve bütün yeniliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin